پیاده سازی جستجو و شاخص گذاری

پیاده سازی جستجو و شاخص گذاری نویسنده: جناب آقای محمد خدایی‌مهر   عملیات جستجو و شاخص گذاری در Liferay با استفاده از Apache Lucene، که یک کتابخانه مبتنی بر جاوا است، انجام می شود. به منظور پیاده سازی عملیات جستجو …

ویژگی های لایفری ۷

بعد از چندین ماه تلاش شرکت لایفری در فروردین ۱۳۹۵، نسخه GA1 از لایفری را منتشر نمود. Modularity بیشتر و افزودن فرم ساز پیشرفته از ویژگیهای مهم آن است.

1

ایجاد یک لایه حائل برای لایه تداوم

Service Builder لایفری لایه بندی مناسب قابلیت را در داخل یک اپلیکیشن پورتلت تقویت می کند. بطور کلی در زمان ساخت یک اپلیکیشن جداکردن لایه های گوناگون اپلیکیشن تمرین خوبی است: UI، مدل، تداوم و غیره. گاهی اوقات این جدایی، …

ایجاد فایل service.xml

یک فایل به نام service.xml در پوشه WEB-INF پروژه تان ایجاد کنید. این فایل محتوی تعاریف جدول خواهد بود.

تولید کد DB با Service Builder

اگر برنامه نویس باتجربه ای هستید احتمالاً قبلاً با اپلیکیشن data-driven روبه رو شده اید. لایفری ابزاری به نام Service Builder دارد که ایجاد اپلیکیشن های data-driven را آسان می کند.

احتیاجات فاز ۱ پورتال اینک ول

پورتال اینک ول یک وب سایت جامع خواهد بود که همه نیازهای آنلاین شرکت اینک ول را پوشش می دهد. وب سایت کنونی ( که در HTML نوشته شده با چند اپلیکیشن وب جداگانه) دیگر نیازهای شرکت را برآورده نمی کند و اینک ول می خواهد سایتی داشته باشد که تعاملی تر باشد و مدیریت آن آسانتر باشد.

نوشتن اپلیکیشنها روی پلتفرم لایفری

هدف استفاده از مطالعه موردی به عنوان سایت مثال زدنی منسجم که خواهید ساخت ساده است. این روش از مثال های انتزاعی جلوگیری می کند.

تغییر طبقه بندی و نام پورتلت

SDK پلاگین ها یک چرخه زندگی کامل راه اندازی را برای همه انواع پلاگین فراهم می کند. می توانید پروژه ها را تولید کنید، روی آنها کار کنید، آنها را راه اندازی و بسته بندی کنید. چون پلاگین ها فایل های .war ساده ای هستند و SDK پلاگین منکر ابزار، اپلیکیشن سرور و سیتم عامل است- شما آزادید از ابزارهای انتخابتان استفاده کنید تا پروژه های توسعه لایفری را ایجاد کنید.

صفحه 1 از 512345
بالا